2 شاپ می 1 ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
راه اندازی شبکه داخلی بیمارستان مهراد

معرفی اجمالی محصول

راه اندازی 2 شبکه اختصاصی برای بیمارستان مهراد

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی
یکی از کارایی های سیستم آنتن مرکزی انتقال تصویر بر روی بستر دیجیتال روی سیستم آنتن مرکزی می باشد.

برای این منظور می توان انواع دستگاه هایی که دارای خروجی تصویر می باشد را به سیستم آنتن مرکزی متصل نمود تا تصویر پخش شده را بر روی تمامی گیرنده های تلویزیونی موجود در شبکه آنتن مرکزی دریافت نمود.

در زمستان سال 1396 گروه آنتن مرکزی بلر موفق به راه اندازی 2 شبکه داخلی جهت آموزش بیماران و همچنین مراجعه کنندگان به بیمارستان مهراد شد.

در این پروژه یک شبکه داخلی جهت آموزش بانوان و مادرانی که به تازگی در بخش زایمان بستری بودند اجرا شد که در آنتن تمامی برنامه های آموزشی جهت اموزش مادران بر روی تلویزیون تمامی اتاقهای بیمارستان در بخش زایمان قابل دریافت بود.

کیفیت تصاویر این شبکه به صورت دیجیتال و باکیفیت hd اجرا شد.

همچنین شبکه دیگری با نام شبکه آموزش مهراد در تمامی قسمتهای بیمارستان اجرا شد که جهت آموزش تمامی بیماران در تمامی واحد ها و بخشهای مختلف بیمارستان قابل دریافت می باشد.
برچسب ها: پروژه های آنتن مرکزی , آنتن مرکزی برای بیمارستان , آنتن مرکزی دیجیتال , انتقال تصویر , قیمت آنتن مرکزی , قیمت نصب آنتن مرکزی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر