آنتن دیجیتال رومیزی برقی اسکای مدل BAT0627

معرفی اجمالی محصول

این روزها که ساختمان‌ها بلندتر ساخته می‌شوند، دیگر استفاده از آنتن‌های هوایی کمی نامعقول است؛ به همین دلیل آنتن‌های داخلی مانند «BAT0627» یا مدل‌های مشابه تولید می‌شود. این دستگاه یکی از آنتن‌های رومیزی شرکت «اسکای» (SKY) است که به لطف آن می‌توانید به‌راحتی، مشکل نویز تصویر را از بین برده و از داشتن شبکه‌های دیجیتال و HD بهره‌مند باشید. در سال‌های قبل به دلیل وجود آنتن‌های آنالوگ، زمان‌هایی که آنتن کمی تکان می‌خورد یا جهتش تغییر می‌کرد، به پشت‌بام می‌رفتند و معمولا دو نفر برای حل این مشکل تلاش می‌کردند؛ تجربه‌ی مشترکی که برای بیشتر ما اتفاق افتاده است. امروزه کافی ا‌ست با کمی جابه‌جا کردن دستگاه، تصویر را به حالت موردنظرمان برسانیم. مدل BAT0627 با رنج فرکانسی 860 - 470 مگاهرتز ساخته شده و می‌تواند سیگنال‌های تلویزیونی را تقویت کند. این آنتن را می‌توانید به تلویزیون‌هایی متصل کنید که به گیرنده‌ی دیجیتال داخلی مجهز هستند یا یک گیرنده‌ی مجزا دارند. گفتنی است این مدل، برای تلویزیون‌های قدیمی که فاقد گیرنده‌ی دیجیتال هستند، مناسب نیست و کارایی ندارد. این دستگاه طوری ساخته شده که می‌تواند در تمامی استان‌های کشور مورداستفاده قرار گیرد و قابلیت مهم آن، قرارگیری در کمترین فاصله از تلویزیون است. دیگر به بالارفتن از پله‌ها و نصب آنتن در بالاترین نقطه‌ی ساختمان، ساخت پایه با گچ و سیمان یا پیداکردن راهی برای رساندن سیم آنتن به تلویزیون نیاز نیست.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


آنتن رومیزی دیجیتال Sky Bat0627 یک آنتن داخلی است که می‌تواند به خوبی یک آنتن هوایی، فرکانس شبکه‌های آنالوگ و دیجیتال را دریافت و به تلویزیون‌های مجهز به گیرنده‌ی دیجیتال، انتقال دهد. برای اجاره‌نشین‌ها یا کسانی که امکان سیم‌کشی آنتن هوایی را به داخل خانه ندارند، چنین وسیله‌ای بهترین گزینه محسوب می‌شود. این آنتن را می‌توان در کنار تلویزیون، پشت پنجره یا هرجای دیگری که از لحاظ گرفتن سیگنال یا حتی زیبایی محیط داخل مشکل‌زا نباشد، قرار داد. تنها کافیست آنتن را به تلویزیون متصل کرده و شبکه‌ها را جستجو کنید. هیچ تنظیمات اضافه‌ای برای نصب آن نیاز نیست.

مشکلات فنی

در حال حاضر ما در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم. زمانی بود که درسراسر دنیا خدمات دیجیتال از طریق روش‌های گوناگون به‌طور فزاینده‌ای با خدمات آنالوگ جایگزین می‌شدند. در مقایسه با تلویزیون آنالوگ، تلویزیون دیجیتال با استفاده بهینه از طیف فرکانسی و با بهره‌گیری از روش‌های جدید مدولاسیون در راستای ایجاد ظرفیت‌های جدید از جمله افزایش تعداد شبکه‌ها و همچنین افزایش کیفیت صدا و تصویر و ارائه تصاویری باکیفیت HD گام‌های بلندی را برداشته است.

به‌تدریج با توسعه تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی و گسترش استفاده از این تجهیزات در بین مردم و باوجود پخش تصاویر ماهواره‌ای، نیاز به آنتن‌های تلویزیونی از بین نرفته است از مهم‌ترین دلایل راه‌اندازی فرستنده‌های دیجیتال زمینی می‌توان به امکان ارائه تعداد شبکه‌های بیشتر و افزایش کیفیت صدا و تصویر، انتخاب صدا و تصویر درخواستی (Push VOD)، سیستم چند‌نمایی، نظرسنجی، قابلیت خرید اینترنتی از طریق گیرنده و ... اشاره کرد.

در سال‌های اخیر در کشور ما ، ایجاد بسترهای جدید دیجیتال و جایگزین شدن آن با زیرساخت‌های آنالوگ سرعت بیشتری گرفته است. بسیاری از استفاده‌کنندگان تلویزیون دیجیتال به دلیل فاصله زیاد از فرستنده‌های تلویزیونی و عوامل مخرب محیطی مانند نویزهای ایجادشده توسط اتومبیل‌ها، دستگاه‌های تلفن همراه، لوازم‌خانگی و صنعتی و به‌منظور بهره‌گیری از قابلیت‌های دستگاه‌های دیجیتال نیازمند استفاده از آنتن‌های جدید هستند.



برچسب ها: آنتن رومیزی اسکای , آنتن تقویت دار رومیزی , آنتن اسکای , آنتن رومیزی برقی , آنتن دیجیتال داخلی , آنتن برقی , آنتن بوستر دار , آنتن دیجیتال اسکای مدل BAT0627 ,

مشخصات فنی


فیلم محصول



پرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر